AKCE, SOUTĚŽE

DATUM NÁZEV AKCE TŘÍDA
17. 2. Zeměpisná olympiáda - okresní kolo O. Boháček
15. 2. Poznej Vysočinu - školní kolo (výsledky) 6. - 9.tř.
14. 2.  Tuta Via Vitae - bezpečná cesta občana EU - okresní kolo F. Boháček
J. Kratochvíl
P. Fabík
14. 2. Sapere soutěž - okresní kolo F. Boháček
O. Boháček
F.Cymrykovyč
14. 2. Závody ve šplhu - okrskové kolo (výsledky) (foto) 1 . - 5. tř.
9. 2. Program EVVO - Jsem zodpovědný obyvatel planety Země 6. - 8. tř.
1. 2. Olympiáda v českém jazyce - okresní kolo (výsledky) P. Fabík
31. 1. Slavnostní ukončení 1. pololetí (foto) 1. - 9. tř.
30. 1. Recitační soutěž - školní kolo (výsledky) (foto) 6. - 9. tř.
26. 1. Zeměpisná olympiáda - školní kolo 8. - 9. tř.
17. 1. Dějepisná olympiáda - okresní kolo (výsledky) P. Fabík
12. 1. Školní lyžařské závody (foto) 1. - 7. tř.
9. - 12. 1. Lyžařský výcvik (foto) 8. + 9. tř.
22. 12. Vánoční turnaj ve vybíjené (foto) 6. - 9. tř.
21. 12. Vánoční vystoupení dětí Zpívání u stromečku (foto) 1. - 9.tř.
19. 12.  Anglické divadlo Adam´s Family 9. tř.
15. 12. Vánoční turnaj ve hře ringo (foto) 6. - 9. tř.
15. 12.  Webinář o HIV pro školy 8. tř.
14. 12. Technická výuka - Ruční zpracování kovů (foto) 7. tř.
5. - 9. 12. Tuta Via Vitae - bezpečná cesta občana EU, školní kolo 6. - 9. tř.
5. - 9. 12. Sapere soutěž - vědět jak žít,  školní kolo (výsledky) 7. - 9. tř.
8. 12. Bubny do škol - hudební vystoupení (foto) 1. - 5. tř.
7. 12. Technická výuka - Mechatronika a automatizace (foto) 9. tř.
5. 12. Miklášská nadílka (foto) 1. - 9. tř.
1. 12. Technická výuka - Elektromontážní práce (foto) 8. tř.
29. 11. Exkurze Peklo na Čertovině v Hlinsku (foto) 2. - 3. tř.
28. 11. Olmypiáda v českém jazyce - školní kolo (výsledky) 8. - 9. tř.
26. 11. Čtyřboj - krajské kolo soutěže žáků ZŠ (výsledky - st. žáci) J. Hudeček
(10. místo)
26.11. Čtyřboj - krajské kolo soutěže žáků ZŠ (výsledky - st. žákyně) P. Vytlačilová
(2. místo)
24. 11. Turnaj chlapců ve florbalu v ZR - okrskové kolo (výsledky) (foto) 8. - 9. tř.
(5. místo)
23. 11. Divadelní představení Don Quijote (foto) 6. - 9.tř.
18. 11. Exkurze Peklo na Čertovině v Hlinsku (foto) 1., 4., 5. tř,
16. 11. Technická výuka - Krása a vůně dřeva (foto) 6. ř.
10. 11. Preventivní program Ďáblíci a andílci 7. tř.
10. 11. Festival vzdělávání ve Žďáře n. S. (foto) 9. tř.
10. 11. Bobřík informatiky - celorepubliková soutěž (výsledky) 6. - 7. tř.
9. 11. Bobřík informatiky - celorepubliková soutěž (výsledky) 8. - 9. tř.
8. 11. Dějepisná olympiáda - školní kolo (výsledky) 8. - 9. tř.
2. - 8. 11. Národní testování žáků 9. tříd 9. tř.
8. 11. Preventivní program Kolik co stojí 4. tř.
3. 11. Školní turnaj ve stolním tenisu (výsledky) (foto) 6. - 9. tř.
20. 10. Webinář o HIV pro školy 9. tř.
19.10. Čtyřboj - okresní kolo soutěže žáků ZŠ (výsledky) (foto) 6. - 9. tř.
19. 10. Sběr papíru (foto) (výsledky) 1. - 9. tř.
12.10. Přírodovědný klokan (výsledky) 8. - 9. tř.
6. 10. Divadelní představení - Městské divadlo Žďár n. S. 3. - 5. tř.
5. 10. Přespolní běh - okresní kolo soutěže (výsledky 3D, výsledky 4D, chlapci 4CH) 6. - 9. tř.
30. 9. Chovatelská výstava v Bohdalově (foto) 1. - 9. tř.
30. 9. Výuka na dopravním hřišti ve Žďáře n. S. (foto) 4. tř.
27. 9. Preventivní program Startujeme 6. tř.
27. 9. Exkurze do Prahy (foto) 8. tř.
23. 9.  Exkurze do Brna (foto) 6. tř.
16. 9. Bramborobraní (foto) 4. tř.
13. 9. Vzdělávací program Používej mozek (foto) 4. - 9. tř.

1. 9.

Slavnostní zahájení nového školního roku (foto)

1. - 9. tř.