AKCE, SOUTĚŽE

DATUM NÁZEV AKCE TŘÍDA
19. 5. Preventivní program Láska je láska 8. tř.
18. 5. Exkurze do Žďáru n. S. (foto) 7. tř.
5. 5. OVOV - okresní kolo v pětiboji ve Žďáře n. S. (výsledky dívek) (výsledky chlapců) (foto) 6.–9. tř.
J. Hudeček
(1. místo)
4. 5. Fotosoutěž Youngfoto 2017 (výsledky) (vítězné foto) K. Ondráčková
(1. místo)
4. 5. Jarní sběr papíru (výsledky) (foto) 1.–9. tř.
28. 4. Velká taneční soutěž 1.–8. tř.
26. 4. Prevence dětských úrazů (foto) 3. tř.
26. 4. Návštěva Knihovny M. J. Sychry ve Žďáře n. S. 9. tř.
25. 4. Návštěva Knihovny M. J. Sychry ve Žďáře n. S. 6. tř.
21. 4. Akce Čistá Vysočina (foto) 6.–9. tř.
20. 4. Zápis do 1. třídy (foto)
20. 4. Kurz první pomoci - 3. část (foto) 8. tř.
19. 4. Kurz první pomoci - 2. část 8. tř.
12.–19. 4. Národní testování SCIO 5. tř.
12. 4. Pečení Jídášků (foto) 4. tř.
12. 4. Preventivní program Pravidla nejsou strašidla 1. tř.
11. 4. Staré pověsti české - div. představení (foto) 1.–7. tř.
10. 4. Biologická olympiáda - okresní kolo (výsledky) M. Mužátková
(1. místo)
10. 4. Florbalový turnaj ve Velké Losenici (výsledky) (foto) 6.–9. tř.
(1. místo)
6. 4. Fotosoutěž Youngfoto 2017 6.–9. tř.
6. 4. Kurz první pomoci (foto) 8. třída
6. 4. Městské divadlo Žďár n. S. - pohádka Kocour v botách 3.–5. tř.
5. 4. Matematický klokan - statistika za okres Žďár n. S. (výsledky) K. Michálek
(5. místo)
4. 4. Matematická olympiáda - kategorie Z8 (výsledky) K. Michálek
(24. místo)
P. Fabík
4. 4. Matematická olympiáda - kategorie Z7 (výsledky) P.Prombergerová
(28. místo)
31. 3. Zlatý slavíček - školní pěvecká soutěž (foto) 1.–5. tř.
9.–30. 3. Vaření a původ potravin jako součást řízených aktivit v mimoškolních zařízeních (foto) družina
29. 3. Preventivní program Dvě strany mince 7. tř.
29. 3. Preventivní program Vítejte ve virtuální realitě 6. tř.
28. 3. Recitační soutěž - okresní kolo K. Ondráčková
28. 3. Preventivní program Jsem on-line 9. tř.
28. 3. Preventivní program Můj život, můj svět 8. tř.
17. 3. Akce Spaní ve škole (foto) 6.–9. tř.
17. 3. Poznej Vysočinu - krajské kolo (výsledky) (foto) O. Boháček
(6. místo)
R. Mokrá
(25. místo)
16. 3. Matematický klokan (výsledky) 2.–9. tř.
14. 3. Závody ve šplhu - okresní kolo (výsledky) (foto) M. Koukalová
(1. místo)
13. 3. Nábor házená ( foto ) 1.–5. tř.
9. 3. Divadelní představení Princezna Turandot 1.–5. tř.
8. 3. Chceme se líbit - sportovní soutěž (výsledky) (foto) 6.–9. tř.
8. 3. Všeználek - okrskové kolo vědomostní soutěže (foto) 5. tř.
7. 3. Preventivní program V čem jsme stejní a v čem jiní (foto) 4. tř.
2. 3. Recitační soutěž - oblastní kolo A. Pavlíčková
K.Ondráčková
17. 2. Zeměpisná olympiáda - okresní kolo (výsledky) O. Boháček
(14. místo)
15. 2. Poznej Vysočinu - školní kolo (výsledky) 6.–9.tř.
14. 2.  Tuta Via Vitae - bezpečná cesta občana EU - okresní kolo F. Boháček
J. Kratochvíl
P. Fabík
(3. místo)
14. 2. Sapere soutěž - okresní kolo (výsledky) F. Boháček
O. Boháček
F.Cymrykovyč
(2. místo)
14. 2. Závody ve šplhu - okrskové kolo (výsledky) (foto) 1 .–5. tř.
9. 2. Program EVVO - Jsem zodpovědný obyvatel planety Země 6.–8. tř.
1. 2. Olympiáda v českém jazyce - okresní kolo (výsledky) P. Fabík
31. 1. Slavnostní ukončení 1. pololetí (foto) 1.–9. tř.
30. 1. Recitační soutěž - školní kolo (výsledky) (foto) 6.–9. tř.
26. 1. Zeměpisná olympiáda - školní kolo 8.–9. tř.
17. 1. Dějepisná olympiáda - okresní kolo (výsledky) P. Fabík
12. 1. Školní lyžařské závody (foto) 1.–7. tř.
9.–12. 1. Lyžařský výcvik (foto) 8. + 9. tř.
22. 12. Vánoční turnaj ve vybíjené (foto) 6.–9. tř.
21. 12. Vánoční vystoupení dětí Zpívání u stromečku (foto) 1.–9.tř.
19. 12.  Anglické divadlo Adam´s Family 9. tř.
15. 12. Vánoční turnaj ve hře ringo (foto) 6.–9. tř.
15. 12.  Webinář o HIV pro školy 8. tř.
14. 12. Technická výuka - Ruční zpracování kovů (foto) 7. tř.
5.–9. 12. Tuta Via Vitae - bezpečná cesta občana EU, školní kolo 6.–9. tř.
5.–9. 12. Sapere soutěž - vědět jak žít,  školní kolo (výsledky) 7.–9. tř.
8. 12. Bubny do škol - hudební vystoupení (foto) 1.–5. tř.
7. 12. Technická výuka - Mechatronika a automatizace (foto) 9. tř.
5. 12. Miklášská nadílka (foto) 1.–9. tř.
1. 12. Technická výuka - Elektromontážní práce (foto) 8. tř.
29. 11. Exkurze Peklo na Čertovině v Hlinsku (foto) 2.–3. tř.
28. 11. Olmypiáda v českém jazyce - školní kolo (výsledky) 8.–9. tř.
26. 11. Čtyřboj - krajské kolo soutěže žáků ZŠ (výsledky - st. žáci) J. Hudeček
(10. místo)
26.11. Čtyřboj - krajské kolo soutěže žáků ZŠ (výsledky - st. žákyně) P. Vytlačilová
(2. místo)
24. 11. Turnaj chlapců ve florbalu v ZR - okrskové kolo (výsledky) (foto) 8.–9. tř.
(5. místo)
23. 11. Divadelní představení Don Quijote (foto) 6.–9.tř.
18. 11. Exkurze Peklo na Čertovině v Hlinsku (foto) 1., 4., 5. tř,
16. 11. Technická výuka - Krása a vůně dřeva (foto) 6. ř.
10. 11. Preventivní program Ďáblíci a andílci 7. tř.
10. 11. Festival vzdělávání ve Žďáře n. S. (foto) 9. tř.
10. 11. Bobřík informatiky - celorepubliková soutěž (výsledky) 6.–7. tř.
9. 11. Bobřík informatiky - celorepubliková soutěž (výsledky) 8.–9. tř.
8. 11. Dějepisná olympiáda - školní kolo (výsledky) 8.–9. tř.
2.–8. 11. Národní testování žáků 9. tříd 9. tř.
8. 11. Preventivní program Kolik co stojí 4. tř.
3. 11. Školní turnaj ve stolním tenisu (výsledky) (foto) 6.–9. tř.
20. 10. Webinář o HIV pro školy 9. tř.
19.10. Čtyřboj - okresní kolo soutěže žáků ZŠ (výsledky) (foto) 6.–9. tř.
19. 10. Sběr papíru (foto) (výsledky) 1.–9. tř.
12.10. Přírodovědný klokan (výsledky) 8.–9. tř.
6. 10. Divadelní představení - Městské divadlo Žďár n. S. 3.–5. tř.
5. 10. Přespolní běh - okresní kolo soutěže (výsledky 3D, výsledky 4D, chlapci 4CH) 6.–9. tř.
30. 9. Chovatelská výstava v Bohdalově (foto) 1.–9. tř.
30. 9. Výuka na dopravním hřišti ve Žďáře n. S. (foto) 4. tř.
27. 9. Preventivní program Startujeme 6. tř.
27. 9. Exkurze do Prahy (foto) 8. tř.
23. 9.  Exkurze do Brna (foto) 6. tř.
16. 9. Bramborobraní (foto) 4. tř.
13. 9. Vzdělávací program Používej mozek (foto) 4.–9. tř.

1. 9.

Slavnostní zahájení nového školního roku (foto)

1.–9. tř.