PREVENTIVNÍ PROGRAM

V pátek 22. září byl pro žáky 6. třídy připraven program z Centra prevence Oblastní charity Žďár nad Sázavou s názvem Startujeme.

PŘEDSTAVENÍ O LESNĚNCE

Děti z 1. třídy navštívily 20. září mateřskou školku. Byly pozvány na divadelní představení pohádky O Lesněnce. Prvňáčkům se pohádka moc líbila, sledovali ji velice pozorně a už se těší na nějakou další. (foto)

NÁVŠTĚVA ÚŘADU MĚSTYSE BOHDALOV

V úterý 12. září navštívili žáci 9. třídy Úřad městyse Bohdalov. Seznámili se zaměstnanci úřadu a jejich pracovními povinnostmi. Potom se slova ujal pan starosta, který žákům přiblížil fungování úřadu a obecního zastupitelstva, rozpočet obce a projekty, které již uskutečněné byly či jejichž realizace se chystá na nejbližší dobu. Na závěr mohli žáci nahlédnout do kroniky obce a najít v ní třeba i svoje jména. Děkujeme všem, kteří se žákům věnovali. (foto)