WEBINÁŘ O HIV PRO ŠKOLY

Ve čtvrtek 15. prosince tentokrát žáci 8. třídy shlédli webinář pro školy o HIV. Jednalo se o interaktivní on-line televizní vysílání doplněné komentáři odborného lektora a odborníky na problematiku o HIV.

TECHNICKÁ VÝUKA - RUČNÍ ZPRACOVÁNÍ KOVŮ

Ve středu 14. prosince žáci 7. třídy navštívili VOŠ a SPŠ Žďár n. Sáz. pracoviště na Strojírenské, kde byla pro ně připravena technická výuka na téma Ruční zpracování kovů. (foto)

BUBNY DO ŠKOL

Ve čtvrtek 8. prosince jely všechny děti z 1. stupně do Žďáru n. S., kde navštívily vystoupení Bubny do škol. Do skupinového bubnování se zapojily všechny děti, které vedl zkušený facilitátor. (foto)

TECHNICKÁ VÝUKA

Ve středu 7. prosince žáci 9. třídy navštívili VOŠ a SPŠ Žďár n. Sáz. pracoviště na Strojírenské, kde byla pro ně připravena technická výuka na téma Mechatronika a automatizace. (foto)

MIKULÁŠ A ČERTI VE ŠKOLE

I tento rok navštívil naši školu Mikuláš, hodný anděl a čtyři nezbední čerti. Děti se trochu bály, ale i těšily právě na tento den a pro Mikuláše a čerty si připravily různé básničky a písničky. Hodné děti byly pochváleny a ty zlobivé čertům i Mikulášovi slíbily, že se polepší. Prvňáčci dostali mikulášský balíček a všichni ostatní malou sladkost. Ze školy Mikuláš zamířil do mateřské školy, kde už byl netrpělivě očekáván. (foto)

TECHNICKÁ VÝUKA - ELEKTROMONTÁŽNÍ PRÁCE

Ve čtvrtek 1. prosince žáci 8. třídy navštívili VOŠ a SPŠ Žďár n. Sáz. pracoviště na Strojírenské, kde byla pro ně připravena technická výuka na téma Elektromontážní práce. (foto)

PEČEME PERNÍČKY

Žáci 5. třídy si sami připravili adventní kalendář. Týden před 1. prosincem si upekli a nazdobili perníčky, které doplnili čísly od 1 do 24. Perníčky potom rozvěsili na větvičky. Každý den si jeden žák odváže správný perníček, na kterém si může hned pochutnat. (foto)

PEKLO NA ČERTOVINĚ

V úterý 29. listopadu se děti z 2. a 3. třídy jely trošku bát do Pekla na Čertovině v Hlinsku. Po vydatné svačině podnikly exkurzi ve všech pěti patrech Pekla: čert Krucián představil čertí trapírnu, čertí kuchařka pekelné laskominy. V čertím šenku děti dostaly Čertopivo a došly až k Luciferovi. Někdo se bál méně, někdo víc, ale všem se v Pekle moc líbilo. (foto)

JARNÍ PRÁZDNINY

ve dnech 20. 2. - 24. 2. 2017

ZÁPIS DO 1. TŘÍDY

pro školní rok 2017/2018

čtvrtek 20. dubna 2017
od 13,00 hod. do 16,00 hod

Zápis je povinný pro děti narozené
od 1.9.2010 do 31.8.2011.

Zápisu se mohou zúčastnit i děti narozené do 30. 6. 2012.

Prosíme rodiče, aby k zápisu přinesli rodný list dítěte a občanský průkaz.