BRAMBOROBRANÍ

V květnu žáci 3. třídy zasázeli na školním pozemku 3 brázdy brambor. V září již jako žáci 4. třídy brambory vykopali. Moc velká úroda nebyla, ale na pochoutku v podobě pečených brambor to stačilo. (foto)

POUŽÍVEJ MOZEK

V úterý 13. září žáci 4. až 9. třídy absolvovali vzdělávací program s názvem Používej mozek. Děti se hravou a názornou formou dozvěděly jakým způsobem mohou efektivně využívat svůj mozek, aby jim šlo učení snadněji, jak zařídit, aby si hodně zapamatovaly. Zjistily, jak moc mohou lidské smysly ovlivnit proces učení a pamatování. Na obřím modelu mozku děti viděly vznik pamětový stop, jak do mozku vstupují informace, jak v naší hlavě vzniká strach a dozvěděly se i  jak se mu bránit. Pořad se dětem líbil. (foto)

ZAHÁJENÍ NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU

Slavnostní zahájení nového školního roku 2016/2017 proběhne ve čtvrtek 1. září 2016 v 7,30 hod. v budově Kulturního domu. Po slavnostním zahájení se žáci přesunou do školy, kde jim budou podány bližší informace o rozvrhu a organizaci výuky.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6

7. ročník kampaně

VĚNUJ MOBIL

Vysloužilé mobily (funkční i poškozené) můžete odevzdat v naší škole paní školnici.

Termín ukončení akce:
31. ledna 2017 (úterý)

Společnost ASEKOL vybrané telefony zkontroluje a funkční přístroje předá prostřednictvím sdružení Život dětem dětským domovům. Ostatní nefunkční telefony budou ekologicky recyklovány (leták).

Střední školy zřizované Krajem Vysočina

Publikace seznamuje zájemce s oborovou nabídkou středních škol zřizovaných Krajem Vysočina. Obsahuje také informace o podstatných změnám v přijímacím řízení ke střednímu vzdělávání.

Určeno nejen pro rodiče a žáky 8. a 9. tříd

publikace ke stažení

Informace a přihlášky na SŠ (zde)