NOVINKY

BUBNY DO ŠKOL

Ve čtvrtek 8. prosince jely všechny děti z 1. stupně do Žďáru n. S., kde navštívily vystoupení Bubny do škol. Do skupinového bubnování se zapojily všechny děti, které vedl zkušený facilitátor. (foto)

TECHNICKÁ VÝUKA

Ve středu 7. prosince žáci 9. třídy navštívili VOŠ a SPŠ Žďár n. Sáz. pracoviště na Strojírenské, kde byla pro ně připravena technická výuka na téma Mechatronika a automatizace. (foto)

MIKULÁŠ A ČERTI VE ŠKOLE

I tento rok navštívil naši školu Mikuláš, hodný anděl a čtyři nezbední čerti. Děti se trochu bály, ale i těšily právě na tento den a pro Mikuláše a čerty si připravily různé básničky a písničky. Hodné děti byly pochváleny a ty zlobivé čertům i Mikulášovi slíbily, že se polepší. Prvňáčci dostali mikulášský balíček a všichni ostatní malou sladkost. Ze školy Mikuláš zamířil do mateřské školy, kde už byl netrpělivě očekáván. (foto)

TECHNICKÁ VÝUKA - ELEKTROMONTÁŽNÍ PRÁCE

Ve čtvrtek 1. prosince žáci 8. třídy navštívili VOŠ a SPŠ Žďár n. Sáz. pracoviště na Strojírenské, kde byla pro ně připravena technická výuka na téma Elektromontážní práce. (foto)

PEČEME PERNÍČKY

Žáci 5. třídy si sami připravili adventní kalendář. Týden před 1. prosincem si upekli a nazdobili perníčky, které doplnili čísly od 1 do 24. Perníčky potom rozvěsili na větvičky. Každý den si jeden žák odváže správný perníček, na kterém si může hned pochutnat. (foto)

PEKLO NA ČERTOVINĚ

V úterý 29. listopadu se děti z 2. a 3. třídy jely trošku bát do Pekla na Čertovině v Hlinsku. Po vydatné svačině podnikly exkurzi ve všech pěti patrech Pekla: čert Krucián představil čertí trapírnu, čertí kuchařka pekelné laskominy. V čertím šenku děti dostaly Čertopivo a došly až k Luciferovi. Někdo se bál méně, někdo víc, ale všem se v Pekle moc líbilo. (foto)

OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE

 Dne 28. listopadu 2016 proběhlo školní kolo olympiády v českém jazyce. Mezi žáky 8. a 9. třídy zvítězil Petr Fabík z 8. třídy a postupuje do okresního kola, které se uskuteční v únoru 2017 ve Žďáře nad Sázavou. (výsledky)

ČTYŘBOJ - KRAJSKÉ KOLO

V sobotu 26. listopadu proběhlo v Havlíčkově Brodě krajské kolo v soutěži Čtyřboj. Soutěžilo se v čtyřech disciplínách: šplh, člunkový běh, hod medicinbalem a skok z místa. Vynikajícího výsledku dosáhla ve své kategorii žákyně 9. třídy P. Vytlačilová, která vybojovala v Kraji Vysočina 2. místo. Výborného umístění dosáhl  i žák 8. třídy J. Hudeček, který obsadil 10. místo. Oběma sportovcům gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy. (výsledky - st. žákyně), (výsledky - st. žáci


Záznamy: 9 - 16 ze 43
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

7. ročník kampaně

VĚNUJ MOBIL

Vysloužilé mobily (funkční i poškozené) můžete odevzdat v naší škole paní školnici.

Termín ukončení akce:
31. ledna 2017 (úterý)

Společnost ASEKOL vybrané telefony zkontroluje a funkční přístroje předá prostřednictvím sdružení Život dětem dětským domovům. Ostatní nefunkční telefony budou ekologicky recyklovány (leták).

Střední školy zřizované Krajem Vysočina

Publikace seznamuje zájemce s oborovou nabídkou středních škol zřizovaných Krajem Vysočina. Obsahuje také informace o podstatných změnám v přijímacím řízení ke střednímu vzdělávání.

Určeno nejen pro rodiče a žáky 8. a 9. tříd

publikace ke stažení

Informace a přihlášky na SŠ (zde)