AKCE, SOUTĚŽE

DATUM NÁZEV AKCE TŘÍDA
21. 5. Návštěva knihovny ve Žďáře n. S. 3. tř.
17.–19. 5. 14. mezinárodní setkání dětí ČR - PL 1.–9. tř.
17. 5. Biologická olympiáda - krajské kolo (výsledky) M. Mužátková
(3. místo)
9.–14. 5. Testování SCIO - Trénink na přijímací zkoušky 8. tř.
9. 5. Preventivní program - Vztahy ve třídě 4. tř.
3. 5. Zemědělství a lesnictví na Vysočině - krajské kolo soutěže (výsledky) 6.–7. tř.
3. 5. Taneční soutěž 1.–8. tř.
2. 5. Návštěva Knihovny M. J. Sychry ve Žďáře n. S. 9. tř.
27. 4. Všeználek - okresní kolo vědomostní soutěže (foto) 5. tř.
(2. místo)
26. 4. Návštěva Knihovny M. J. Sychry ve Žďáře n. S. 6. tř.
25. 5. Technická výuka Ruční zpracování kovů (foto) 7. tř.
24. 4. Sběr papíru a hliníku - školní soutěž (výsledky papír)
(výsledky hliník) (foto)
1.–9. tř.
23. 4. Biologická olympiáda - okresní kolo (výsledky) M. Mužátková
(2. místo)
P.Prombergerová
(12. místo)
20. 4. Kurz první pomoci - 3. část (foto) 8. tř.
19. 4. OVOV - okresní kolo soutěže (výsledky) (foto) 6.–9. tř.
19. 4. Akce Čistá Vysočina (foto) 2.–9. tř.
19. 4. Zápis dětí do 1. třídy (foto)
18. 4. Exkurze - památky ve Žďáře n. S. (foto) 7. tř.
18. 4. Dopravní hřiště (foto) 4. tř.
17. 4. Návštěva dětí z MŠ v 1. třídě (foto) 1. tř.
11.–16. 4. Národní testování 5. tříd 5. tř.
16. 4. Přijímací zkoušky na SŠ 9. tř.
16. 4. Kurz první pomoci - 2. část 8. tř.
12. 4. Přijímací zkoušky na SŠ 9. tř.
12. 4. Kouzelný výlet - Rádio Vysočina ve škole (foto) 1.–5. tř.
9. 4. Kurz první pomoci - 1. část 8. tř.
6. 4. Exkurze do elektráren Dalešice a Dukovany (foto) 8.–9. tř.
5. 4. Projektový den Velikonoce - Krátká u Sněžného (foto) 1.–3. tř.
28. 3. Soutěž o nejhezčí velikonoční kuřátko (foto) 1.–5. tř.
28. 3. Velikonoční turnaj ve florbalu ve Velké Losenici (výsledky) (foto) 7.–9. tř.
27. 3. Technická výuka Elektromontážní práce (foto) 8. tř.
23. 3. Plavecký výcvik - 10. lekce 2.–4. tř.
23. 3. Všeználek - okrskové kolo vědomostní soutěže (foto) 5. tř.
(1. místo)
20. 3. Zemědělství na Vysočině - školní kolo soutěže (výsledky) 6.–7. tř.
20. 3. Šplh - okresní kolo (výsledky) (foto) M. Koukalová
(2. místo)
20. 3. Divadelní představení Splašené nůžky - Horácké divadlo v Jihlavě 5.–9. tř.
16. 3. Plavecký výcvik - 9. lekce 2.–4. tř.
16. 3. Poznej Vysočinu - krajské kolo (výsledky) (foto) M. Filip
I. Křehlíková
15. 3. Matematický klokan (výsledky) 2.–9. tř.
14. 3. Technická výuka Krása v vůně dřeva (foto) 6. tř.
13. 3. Ekoprogram Aktuální problémy životního prostředí 8.–9. tř.
13. 3. Ekoprogram Drobní pěvci 6.–7. tř.
12. 3. Preventivní program - Láska je láska 8. tř.
12. 3. Preventivní program - Vítejte ve virtuální realitě 6. tř.
9. 3. Plavecký výcvik - 8. lekce 2.–4. tř.
7. 3. Hudební vystoupení Endru alias Ondřej Havlík 3.–5. tř.
5. 3. Fandili jsme Česku! - tipovací a vědomostní soutěž ( foto ) 1.–5. tř.
23. 2. Plavecký výcvik - 7. lekce 2.–4. tř.
21. 2. Soutěž v trojboji Chceme se líbit - okresní kolo (výsledky) (foto) 6.–9. tř.
21. 2. Poznej Vysočinu - školní kolo (výsledky) 6.–9. tř.
20. 2. Exkurze v podniku Sabra (foto) 9. tř.
20. 2. Ochutnávka exotického ovoce (foto) 1.–9. tř.
20. 2. Šplh - okrskové kolo (výsledky) (foto) M. Koukalová
(1. místo)
20. 2. Zeměpisná olympiáda - okresní kolo (výsledky) L. Chlubna
(24. místo)
16. 2. Plavecký výcvik - 6. lekce 2.–4. tř.
16. 2. Jazyková animace Tandem 8.–9. tř.
9. 2. Plavecký výcvik - 5. lekce 2.–4. tř.
1. 2. Olympiáda v českém jazyce - okresní kolo (výsledky) M. Mužátková
(12. místo)
31. 1. Slavnostní ukončení 1. pololetí (foto) 1.–9. tř.
30. 1. Recitační soutěž - školní kolo (výsledky) (foto) 6.–9. tř.
26. 1. Plavecký výcvik - 4. lekce 2.–4. tř.
25. 1. Zeměpisná olympiáda - školní kolo (výsledky) 8.–9. tř.
25. 1. Divadelní představení v ZR - Pověsti pro štěstí 2.–5. tř.
24. 1. Matematická olympiáda - okresní kolo (výsledky) T. Chmelíková
(4. místo)
23. 1. Zeměpisná olympiáda - školní kolo 6.–9. tř.
19. 1. Plavecký výcvik - 3. lekce 2.–4. tř.
18. 1. Preventivní program 7. tř.
18. 1. Preventivní program 4. tř.
17. 1. Projekt Krokus pokračuje (foto) 6.–9. tř.
16. 1. Dějepisná olympiáda - okresní kolo (výsledky) P.Prombergerová
(27. místo)
12. 1. Plavecký výcvik - 2. lekce 2.–4. tř.
5. 1. Plavecký výcvik - 1. lekce 2.–4. tř.
4. 1. Preventivní program - Jsem on-line 9. tř.
4. 1. Prevntivní program - Můj život, můj svět 8. tř.
22. 12. Vánoční turnaj ve vybíjené (foto) 6.–9. tř.
19. 12. Divadelní představení Alice in Gymzrland 9. tř.
12. 12. Vánoční jarmark (foto) (práce dětí) 1.–9. tř.
8. 12. Vida centrum Brno (foto) 1.–5. tř.
5. 12. Mikulášská nadílka (foto) 1.–9. tř.
27. 11. Technická výuka - Mechatronika a automatizace (foto) 9. tř.
23. 11. Turnaj ve florbale v ZR - okrskové kolo (výsledky) (foto) 8.–9. tř.
22. 11. Olympiáda v českém jazyce - šk. kolo (výsledky) 8.–9. tř.
21. 11. Příběhy bezpráví - Beseda s pamětníkem 8.–9. tř.
16. 11. Projekt zemědělství kraje Vysočina (foto) 7.–9. tř.
16. 11.  Divadelní představení v ZR - Kouzla pod pokličkou 1.–5. tř.
15. 11. Projekt Krokus (foto) 6.–9. tř.
15. 11. Bobřík informatiky - kategorie Kadet, národní kolo (výsledky) 8.–9. tř.
13. 11. Dějepisná olympiáda - školní kolo 8.–9. tř.
11. 11. Čtyřboj - krajské kolo (výsledky) J. Janošťák
(7. místo)
J. Hudeček
(2. místo)
2.–10. 11. Národní testování SCIO 2017 9. tř.
10. 11. Školní turnaj ve stolním tenisu (foto) 6.–9. tř.
9. 11. Festival vzdělávávní a návštěva firem (foto) 9. tř.
8. 11. Plenární schůze a třídní schůzky 1.–9. tř.
7. 11. Bobřík informatiky - kategorie Benjamin (výsledky) 7. tř.
7. 11. Exkurze do Brna (foto) 6. tř.
1. 11. Legenda V + W - div. představení (foto) 6.–9. tř.
30. 10. Sběr drobného elektrozařízení 1.–9. tř.
24. 10. Sběr papíru (foto) (výsledky) 1.–9. tř.
18. 10. Čtyřboj - okresní kolo (výsledky) (foto) 6.–9. tř.
16.10. Hudební vystoupení Réva (foto) 1.–9. tř.
13. 10. Dopravní hřiště ve Žďáře n. S. 4. tř.
12. 10. Návštěva Městského divadla v ZR - Dobrodružství Toma Sawyera 3.–5. tř.
11. 10. Přírodovědný klokan 2017 (výsledky šk. kola) 8.–9. tř.
10. 10. Preventivní program 7. tř.
6. 10. Chovatelská výstava (foto) 1.–9. tř.
4. 10. Exkurze do Prahy (foto) 8. tř.
3. 10. Preventivní program Vztahy ve třídě 4. tř.
3. 10. Exkurze do Prahy (foto) 7. tř.
27. 9. Přespolní běh - okresní kolo
(výsledky III. d) (výsledky III. ch) (výsledky IV. d) (výsledky IV. ch) (foto)
6.–9. tř.
22. 9. Soutěž Kraje pro bezpečný Internet 7.–9. tř.
22. 9. Preventivní program Startujeme 6. tř.
20. 9. Divadelní představení O Lesněnce (foto) 1. tř. + mš
12. 9. Návštěva Úřadu městyse Bohdalov (foto) 9. tř.
4. 9. Slavnostní zahájení nového školního roku (foto) 1.–9. tř.