AKCE, SOUTĚŽE

DATUM NÁZEV AKCE TŘÍDA
15. 1. Třídní schůzky 1.–9. tř.
10.–15. 1. Lyžařský výcvikový kurz (foto) 8.–9. tř.
11. 1. Školní lyžařské závody (výsledky 1. st.) (výsledky 2. st.) (foto) 1.–7. tř.
8. 1. Olympiáda v českém jazyce (výsledky) 8.–9. tř.
21. 12. Vánoční turnaj ve vybíjené (foto) 6.–9. tř.
20. 12. Anglické divadlo v ZR 9. tř.
20. 12. Prohlídka betlému (foto) 1.–5. tř.
19. 12. Zpívání u stromečku - vánoční program dětí (foto) 1.–9. tř.
14. 12. Vánoční turnaj v ringu (výsledky) (foto) 6.–9. tř.
13. 12. Návštěva Městského divadla Žďár n. S. - Jak si hrají tatínkové 1.–5. tř.
11. 12. Soutěž Christmas Quiz (foto) 8.–9. tř.
5. 12. Mikuláš a čerti ve škole (foto) 1.–9. tř.
3. 12. Návštěva planetária v Brně (foto) 1.–5. tř.
27. 11. Program Tonda Obal na cestách (foto) 1.–6. tř.
23. 11. Olympiáda v dějepise - školní kolo (výsledky) 8.–9. tř.
22. 11. Turnaj ve florbale - okrskové kolo (výsledky) (foto) 6.–9. tř.
20. 11. Odemykání slabikáře (foto) 1. tř.
13.–19. 11. Národní testování 9. tříd - SCIO 9. tř.
16. 11. Turnaj ve stolním tenise - školní soutěž (výsledky) (foto) 6.–9. tř.
15.–16. 11. Soutěž Bobřík informatiky - kat.Kadet (výsledky) 8.–9. tř.
15. 11. Recitační soutěž - školní kolo (výsledky) (foto) 6.–9. tř.
10. 11. Zimní čtyřboj - krajské kolo (výsle dky) L. Skála
(3. místo)
J. Janošťák
(7. místo)
9. 11. Soutěž Bobřík informatiky - kat. Mini (výsledky) 4.–5. tř.
7.–9. 11. Soutěž Bobřík informatiky - kat. Benjamin (výsledky) 6.–7. tř.
8. 11. Úspěch projektu 8. třídy (foto) 8. tř.
8. 11. Festival vzdělávání (foto) 9. tř.
6. 11. Nábor na házenou (foto) 1.–5. tř.
1. 11. Turnaj v minifotbale - okrskové kolo (výsledky) (foto) 6.–9. tř.
31. 10. Projekt Staleté kořeny (foto) 7.–9.tř.
26. 10. Den firem - soutěžní projekt (foto) 8. tř.
25. 10. Prezentace stření školy (foto) 9. tř.
24. 10. Exkurze do Brna (foto) 6. tř.
18. 10. Soutěž ve sběru papíru a hliníku (výsledky papír, hliník) (foto) 1.–9. tř.
17. 10. Čtyřboj - okresní kolo (výsledky) (foto) 6.–9. tř.
17. 10. Mám chytré tělo - vzdělávací pořad (foto) 4.–9. tř.
12. 10. Projekt 100 let od vzniku Československa (foto) 8.–9. tř.
11. 10. Návštěva Městského divadla Žďár n. S. - Filmová a muzikálová hudba 1.–5. tř.
10. 10. Přírodovědný klokan (výsledky školního kola) 8.–9. tř.
9. 10. Exkurze do Třebíče (foto) 8. tř.
5. 10. Chovatelská výstava v Bohdalově (foto) 1.–9. tř.
3. 10. Exkurze do Prahy (foto) 7. tř.
27. 9. Dopravní hřiště (foto) 4. tř.
26. 9. Přespolní běh - okresní soutěž
(výsledky III. D) (výsledky III. CH) (výsledky IV. CH) (foto)
6.–9. tř.
18. 9. Návštěva Úřadu městyse Bohdalov (foto) 9. tř.
14. 9. Preventivní program Startujeme (foto) 7. tř.
3. 9. Slavnostní zahájení nového školního roku (foto) 1.–9. tř.
 
6.–9. tř.