DO VÝUKY

Milí žáci,
na těchto stránkách naleznete podklady a studijní materiály pro své studium, přípravu k písemným pracem a podobně.

Přejeme Vám, aby tyto podklady a vytvořené materiály pomohly k vašim ještě lepším studijním výsledkům.

OFFICE 365 A3

Naše škola zakoupila licenci Microsoft Office365 A3, která žákům umožňuje plný přístup k desktopovým aplikacím, které lze naistalovat také doma až na 5 zařízení (pc, tablet). Součástí licence je Word (textový editor), PowerPoint (nástroj na tvorbu prezentací), Excel (tabulkový kalkulátor), Teams (komunikační nástroj), OneDrive (cloudové úložiště 1 TB) a mnoho dalších nástrojů. Jedná se o nejnovější software, který mohou žáci používat na domácích zařízeních při přípravách do vyučování. Licence je platná po dobu školní docházky žáka na naší škole.

SEŠITY A POMŮCKY

pro školní rok 2020/2021