Vítejte na oficiálních stránkách školy,

jsme úplná základní škola, která poskytuje vzdělávání moderním způsobem. Dlouhodobě spolupracujeme s partnerskou školou v zahraničí, podporujeme technickou výuku na odborných pracovištích mimo naši školu, nabízíme řadu projektových i mimoškolních aktivit, myslíme i chováme se ekologicky. Individuální přístup věnujeme dětem se speciálními vzdělávácími potřebami i dětem nadaným. Více o škole naleznete zde.

NOVINKY

VÍTĚZSTVÍ V ZEMĚPISNÉ OLYMPIÁDĚ

Ve středu 17. března se uskutečnilo krajské kolo Zeměpisné olympiády. Vynikajícího úspěchu dosáhla v kategorii C žákyně 8. třídy Tereza Chmelíková, která v silné konkurenci studentů tuto soutěž v Kraji Vysočina vyhrála a postupuje do celostátního kola. Gratulujeme a za vynikající reprezentaci školy děkujeme. (výsledky)

MATEMATICKÝ KLOKAN

V pátek 19. března se žáci naší školy již tradičně zapojili do mezinárodní soutěže Matematický klokan. Ke zvládnutí letošní soutěže byla kromě matematických znalostí potřeba i počítačová dovednost a tu zvládla drtivá většina žáků opravdu dobře. Soutěžící byli podle věku rozděleni do tří kategorií: Klokánek (4. - 5. třída), Benjamín (6. - 7. třída) a Kadet (8. - 9. třída), z nichž každá kategorie obsahovala 24 různě obtížných příkladů. Kategorii Klokánek vyhrál Štěpán Mokrý, v kategorii Benjamín zvítězila Barbora Bartušková a v kategorii Kadet nejvíce bodů získala Viktorie Vildová. Vítězům gratulujeme a dalším soutěžícím děkujeme za účast. (výsledky Klokánek) (výsledky Benjamín) (výsledky Kadet)

VELIKONOČNÍ PŘÁNÍ PRO SENIORY

V průběhu března se naše škola aktivně zapojila do projektu „Místní akční plán vzdělávání II ORP Žďár nad Sázavou“ s názvem Velikonoční přání pro seniory. Do tvorby velikonočních přáníček se zapojili žáci z 1. až 5. třídy, kteří vyrobili více než 50 přání, které budou předány seniorům Domu klidného stáří a Seniorpensionu ve Žďáře nad Sázavou. Cílem této aktivity bylo podpořit mezigenerační vztahy a solidaritu, zvýšit úctu a pochopení ke starším lidem. Všem dětem za vyrobená přání děkujeme a věříme, že všechny obdarované moc potěší. (foto přáníček)

ZÁPIS DO 1. TŘÍDY

Podrobné informace k organizaci zápisu, formuláře, možnosti doručení žádostí a kritéria pro přijetí naleznete zde.

ZMĚNA TERMÍNŮ PŘIJÍMACÍCH ZKOUŠEK

MŠMT posunulo termíny konání jednotné přijímací zkoušky na střední školy. Bližší informace o termínech zkoušek naleznete zde.


Záznamy: 19 - 23 ze 80
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

PROJEKT ŠPAČKOŠ

Sbíráme zlámané nebo „vypsané“ tužky a pastelky (špačky).

více informací zde.

PODPORUJEME ZOO JIHLAVA

SYMBOLICKÁ ADOPCE

VELEMYŠ OBLÁČKOVÁ

více informací zde