Vítejte na oficiálních stránkách školy,

jsme úplná základní škola, která poskytuje vzdělávání moderním způsobem. Dlouhodobě spolupracujeme s partnerskou školou v zahraničí, podporujeme technickou výuku na odborných pracovištích mimo naši školu, nabízíme řadu projektových i mimoškolních aktivit, myslíme i chováme se ekologicky. Individuální přístup věnujeme dětem se speciálními vzdělávácími potřebami i dětem nadaným. Více o škole naleznete zde.

NOVINKY

UZAVŘENÍ ŠKOLY OD 1. 3. 2021

Od pondělí 1. března 2021 dochází podle nařízení vlády ČR k uzavření školy. Žáci 1. a 2. třídy přechází na distanční výuku, která bude probíhat prostřednictvím aplikace Teams. Podrobnější informace obdrží rodiče od třídních učitelů.

Žáci 3. až 9. třídy pokračují dále v distančním vzdělávání jako doposud.

V týdnu od 1. 3. do 21. 3. bude školní jídelna uzavřena.

Podle nových pravidel již škola nevyplňuje žádné potvrzení k ošetřovnému. On-line tiskopis k uplatnění nároku na ošetřovné zde. Informace o ošetřovném jsou k dispozici zde

OCHRANA DÝCHACÍST CEST OD 25. 2.

Žáci 1. a 2. třídy musí od čtvrtka 25. února používat pro ochranu dýchacích cest chirurgickou roušku (1 ks).

NABÍDKA ONLINE KROUŽKŮ PRO DĚTI

Z důvodu nastavených epidemiologických opatření byla činnost kroužků nejen na naší škole pozastavena. Dětem naší školy byla nabídnuta možnost, jak se zapojit do zájmových online kroužků, které jsou určeny pro děti od 6 do 12 let. Nabídku Agentury Beru kroužky naleznete zde nebo také na jejich webových stránkách zde.

ÚSPĚCH V OLYMPIÁDĚ V NĚMECKÉM JAZYCE

V pátek 12. února se uskutečnilo okresní kolo Olympiády v německém jazyce. Vynikajícího výsledku dosáhla žákyně 9. třídy Karolína Večeřová, která v této konverzační soutěži získala krásné 2. místo. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy. (výsledky)

INFORMAČNÍ SCHŮZKA K PŘIJÍMACÍMU ŘÍZENÍ NA SŠ

Ve středu 10. února v 16:00 hod. se bude konat schůzka, kde budou rodiče informováni o přihláškách a přijímacím řízení na střední školy. Schůzka se uskuteční online prostřednictvím aplikace Teams.

Podrobné informace o vyplnění přihlášky a termínech konání příjímacích řízení na SŠ pro školní rok 2021/2022 naleznete zde.


Záznamy: 25 - 29 ze 80
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

PROJEKT ŠPAČKOŠ

Sbíráme zlámané nebo „vypsané“ tužky a pastelky (špačky).

více informací zde.

PODPORUJEME ZOO JIHLAVA

SYMBOLICKÁ ADOPCE

VELEMYŠ OBLÁČKOVÁ

více informací zde