PŘESPOLNÍ BĚH

Ve středu 26. září vybraní žáci a žákyně z 6. - 9. třídy reprezentovali naši školu v okresní soutěži přespolního běhu, která se konala v lyžařském areálu Martina Koukala u Pilské nádrže ve Žďáře nad Sázavou. V kategorii dívky (1 500 m) startovalo 95 závodnic a pěkně se umístila K. Pejchalová, která obsadila 11. místo.  V kategorii mladší žáci (2 000 m) startovalo 107 závodníků a nejlépe z našich chlapců doběhl F. Klíma. V kategorii starší chlapci závodilo 91 soutěžících a 3 000 m z našich sportovců nejlépe zaběhl J. T. Pokorný. (výsledky III. D) (výsledky III. CH) (výsledky IV. CH) (foto)

NÁVŠTĚVA ÚŘADU MĚSTYSE BOHDALOV

V úterý 18. září navštívili žáci 9. třídy Úřad městyse Bohdalov. Pan starosta je seznámil s fungováním úřadu, hospodařením obce a projekty, které jsou v Bohdalově v plánu do budoucna. Děkujeme. (foto)

PREVENTIVNÍ PROGRAM

V pátek 14. září byl pro žáky 7. třídy připraven program z Centra prevence Oblastní charity Žďár nad Sázavou s názvem Startujeme. (foto)

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU

V pondělí 3. září se v kulturním domě uskutečnilo slavnostní zahájení nového školního roku za účasti žáků celé školy, řady rodičů a hostů včetně pana starosty a členů Školské rady. Paní ředitelka představila celý učitelský sbor a seznámila přítomné s hlavními body a cíli, které jsou plánované na tento školní rok. Pak následovalo slavnostní přivítání prvňáčků. Po zahájení se žáci přesunuli do svých tříd, kde je přívitali třídní učitelé. Všem přejeme úspěšný nový školní rok. (foto)

<< 9 | 10 | 11 | 12 | 13

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

pondělí 3. června 2019

v 15:15 hod. společná schůzka
v jednotlivých třídách

FOTOGRAFOVÁNÍ TŘÍD

se uskuteční

v pátek 7. 6. 2019

PLAVECKÝ VÝCVIK

10 lekcí pro 2., 3. a 4. třídu

každou středu od 3. 4. do 19. 6.

více informací zde

PROJEKT ŠPAČKOŠ

Sbíráme zlámané nebo již "vypsané" tužky a pastelky (špačky)

- krabice na sběr špačků (špačkoš) je umístěna ve škole vedle dveří paní školnice

- nevhazujte tužky a pastelky delší než 8 cm

Více o projektu naleznete zde.

Projekt Pod křídla

ADOPCE ZVÍŘETE
V ZOO JIHLAVA

DOD žďárských firem 2018, oceněný projekt žáků 8. třídy (video)

VÝTVARNÉ POMŮCKY

Seznam pomůcek do výtvarné výchovy pro 6.–9. tř. naleznete zde.