INFORMACE
PRO RODIČE A ŽÁKY 9. TŘÍDY

• FESTIVAL VZDĚLÁVÁNÍ:

Ve čtvrtek 8. listopadu 2018 se v Kulturním domě ve Žďáře n. S. uskuteční Festival vzdělávání. Na této akci se představí řada středních škol nejen z Kraje Vysočina se svou nabídkou maturitních i učňovských oborů. Tento den má většina středních škol i Den otevřených dveří. Zároveň bude probíhat Den otevřených dveří žďárských firem (DEL, ENPEKA, HETTICH, PKS holding, TELEFLEX, TOKOZ, VAMAFIL a ZDAR).

• STŘEDNÍ ŠKOLY ZŘIZOVANÉ KRAJEM VYSOČINA:

Publikace seznamuje zájemce s oborovou nabídkou středních škol zřizovaných Krajem Vysočina. Obsahuje také informace o podstatných změnám v přijímacím řízení ke střednímu vzdělávání. Publikace ke stažení zde.

• INFORMACE KE KONÁNÍ JEDNOTNÉ PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY 2018:

Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání připravilo pro žáky, uchazeče o přijetí do oboru středního vzdělání s maturitní zkouškou, užitečné informace ke konání jednotných přijímacích testů ve školním roce 2017/2018. Materiál je k dispozici na webových stránkách Centra pro zjišťování výsledků vzdělávání, který naleznete zde. Na zmíněných webových stránkách jsou uvedeny i další informace, které mohou být užitečné pro žáky i jejich rodiče.

PŘIHLÁŠKA na SŠ
(příklad - vyplněná