Slavnostní zahájení nového školního roku a přivítání prvňáčků se uskuteční v pondělí 4. září 2023 od 7:30 hod. v budově Kulturního domu. Pak se žáci přesunou do svých tříd, kde jim budou podány bližší informace o rozvrhu a organizaci výuky.

Od června 2023 se děti z naší školy staly na jeden rok adoptivními rodiči hlodavce kapybary, kdy finančním příspěvkem podpořily chov tohoto druhu, který žije v ZOO Jihlava. Byli jsme informováni o radostné události, a to že ve středu 23. srpna 2023 se kapybarám narodila hned tři mláďátka. Malé kapybary můžeme ve výběhu běžně vidět, zoo však prosí o...

V minulém školním roce měli žáci naší školy možnost si několikrát do roka objednat knihy z Dětského knižního klubu Grada za výhodné ceny a tím se zapojit do soutěže Knihomágové. Cílem soutěže je podpořit v dětech zájem o knížky, probudit v nich lásku ke čtení, naučit je rozumět textu a pomáhat rozvíjet jejich fantazii. Za aktivní přístup v této...