Akce, soutěže

Ukončení 1. pololetí a vyhlášení soutěží

31. 1. 2023
foto

1. - 9. třída

Výuka plavání

31. 1. 2023, 4. lekce

3. + 4. třída

Ochutnávka exotického ovoce

27. 1. 2023
foto

1. - 5. třída

Zeměpisná olympiáda

leden 2023
výsledky

6. - 9 .třída

Matematická olympiáda

25. 1. 2023, okresní kolo
výsledky

F. Akrman
A. Mokrý

Výuka plavání

24. 1. 2023, 3. lekce

3. + 4. třída

Věnuj mobil - sběrová kampaň

leden 2023

1. - 9. třída

Dějepisná olympiáda

19. 1. 2023, okresní kolo
výsledky

J. Chmelík

Výuka plavání

17. 1. 2023, 2. lekce

3. + 4. třída

Třídní schůzky

12. 1. 2023

1. - 9. třída

Výuka plavání

10. 1. 2023, 1. lekce

3. + 4. třída

Lyžařský výcvik

2. 1. - 7. 1. 2023, Rokytnice nad Jizerou
fotky a videa zde

7. - 9. třída

Vánoční turnaj ve hře ringo

22. 12. 2022
foto

6. - 9. třída

Preventivní program

20. 12. 2022, V čem jsme stejní a v čem jsme jiní?

3. třída

Preventivní program

19. 12. 2022, Online svět a já

6. třída

Preventivní program

19. 12. 2022, Třída a její svět

7. třída

Návštěva Městského divadla v ZR

19. 12. 2022, O Rusalce

3. - 5. třída

Vánoční vystoupení

15. 12. 2022, Zpívání u stromečku
foto

1. - 9. třída

Christmas Quiz -soutěž

12. 12. 2022

9. třída

První pomoc do škol

6. 12. a 8. 12. 2022
foto

8. třída

Dějepisná olympiáda

7. 12. 2022, školní kolo
výsledky

8. + 9. třída

Mikulášská nadílka

5. 12. 2022
foto

1. - 9. třída

Leonardo da Vinci - 500 let

2. 12. 2022
foto

3. - 9. třída

Olympiáda v českém jazyce

30. 11. 2022, školní kolo
výsledky

8. + 9. třída

Turnaj st. žáků ve florbale

24. 11. 2022, okrskové kolo, 9. místo
foto, výsledky

8. - 9. třída

Den bez batohů

23. 11. 2022
foto

1. - 9. třída

Pythagoriáda - soutěž

22. 11. 2022, okresní kolo
výsledky

B. Bartušková

Turnaj ml. žáků ve florbale

22. 11. 2022, okrskové kolo, 6. místo
foto, výsledky

chlapci 6. - 7. třída

Třídní schůzky

15. 11. 2022

1. - 9. třída

Festival vzdělávání

10. 11. 2022
foto

9. třída

Focení prvňáčků

8. 11. 2022

1. třída

Bobřík informatiky - soutěž

7. - 15. 11. 2022
výsledky kategorií Mini, Benjamin, Kadet

5. - 9. třída

Návštěva div. představení 

2. 11. 2022, Podzimní sněhánky

1. + 2. třída

Halloween ve škole

31. 10. 2022
foto

1. - 9. třída

Podzimní sběr hliníku - soutěž

24. 10 - 25. 10. 2022, výsledky

1. - 9. třída

Národní testování 9. tříd (Scio)

24. 10. - 2. 11. 2022
ziskání ocenění pro L. Karáskovou za nejlepší výsledek v ČJ v Kraji Vysočina

9. třída

Zimní čtyřboj

19. 10. 2022

fotovýsledky

6. - 9. třída

Testování tělesné zdatnosti žáků

18. 10. - 30. 11. 2022

3. a 7. třída

Pythagoriáda - soutěž

17. 10. 2022, školní kolo soutěže
výsledky

6. - 9. třída

Den obleků (Suit-up Day)

13. 10. 2022
foto

1. - 9. třída

Příprava mrkvového salátu

12. 10. 2022
foto

2. třída

Přírodovědný klokan - soutěž

12. 10. 2022
výsledky

8. - 9. třída

Chovatelská výstava v Bohdalově

7. 10. 2022
foto

1. - 9. třída

Exkurze 9. třídy do Prahy

6. 10. 2022
foto

9. třída

Návštěva Městského divadla v ZR

6. 10. 2022, O chytrém Honzovi a krásné Madlence

1. + 2. třída

Přespolní běh

5. 10. 2022, okresní kolo
foto
výsledky kategorie III., kategorie IV.

6. - 9. třída

Beseda s cestovatelem J. Freiwaldem

4. 10. 2022
foto

6. - 9. třída

Výtvarná soutěž - houby

4. 10. 2022
foto

1. - 5. třída

Exkurze 8. třídy do Prahy

27. 9. 2022
foto

8. třída

Exkurze 6. třídy do Brna

20. 9. 2022
foto

6. třída

Návštěva Úřadu městyse Bohdalov

14. 9. 2022
foto

9. třída

Exkurze 7. třídy do Prahy

14. 9. 2022
foto

7. třída

Dopravní hřiště

12. 9. 2022

4. třída

Vyhodnocení soutěže Knihomágové

1. 9. 2022
33. místo

1. - 9. třída

Slavnostní zahájení nového školního roku

1. 9. 2022
foto

1. - 9. třída


Akce a soutěže 2021/2022 zde