Akce, soutěže

Turnaj v malé kopané

14. 6. 2024, Nížkov

3.–5. třída

Preventivní program

13. 6. 2024, Emoce – koření života

9. třída

Preventivní program

13. 6. 2024, Láska je láska

8. třída

Šk. výlet - Domanín

13. 6. 2024, lanové centrum

4. + 5. třída

Šk. výlet - Jihlava

13. 6. 2024, Robinson, podzemí

6. třída

Projektový den Mimořádné události

11. 6. 2024
foto

6.–9. třída

Ochutnávky z BOVYS

7. 6. 2024, jablečná a sýrová ochutnávka
foto

1.–5. třída

Dopravní hřiště

6. 6. 2024, ZR
foto

4. třída

Třídní schůzky

4. 6. 2024

2.–9. třída

Program Prevence dětských úrazů

4. 6. 2024, ZR

3. třída

Dětský den

31. 5. 2024, beseda se spisovatelem J. Opatřilem
foto

1.–5. třída

17. česko-polské setkání škol

23. 5.–25. 5. 2024, Stare Oborzyska
foto

8. + 9. třída

Školní rozhlas

22. 5. 2024, první rozhlasové vysílání

8. třída

Podporujeme Zoo Jihlava

20. 5. 2024, adopce kusu liščího
více info zde

1.–9. třída

Sbírka Český den proti rakovině

16. 5. 2024

1.–9. třída

Návštěva Horáckého divadla

15. 5. 2024, Macbeth

6.–9. třída

Fotografování žáků

10. 5. 2024

1.–9. třída

Sběr papíru a hliníku

9. 5. 2024
výsledky papíru, hliníku

1.–9. třída

Memento

7. 5. 2024, dramatizace románu

6.–9. třída

Zápis do MŠ

7. 5. 2024

Testování Scio

6. 5.–17. 5. 2024, Trénink na přijímací zkoušky

8. třída

Exkurze Cesty vody

3. 5. 2024, Zámek ZR
foto

1., 2., 3. třída

Představení - Městské divadlo v ZR

30. 4. 2024, Hurvínkova cesta do Tramtárie

1.–3. třída

Exkurze - Dukovany, Třebíč

30. 4. 2024
foto

8. + 9. třída

Za památkami do Žďáru n. S.

30. 4. 2024
foto

7. třída

Exkurze Krajina a její příběhy

26. 4. 2024, Zámek ZR
foto

4. + 5. třída

Soutěž Zemědělství a lesnictví na Vysočině

26. 4. 2024, krajské kolo, Ji
foto, výsledky

D. Dočekalová
L. Vala

Soutěž Olympijský odznak

24. 4. 2024, okresní kolo, ZR
foto, výsledky

6.–9. třída

Minifotbal ZŠ

23. 4. 2024, okresní kolo, VM
foto

6.–9. třída

Biologická olympiáda

22. 4. 2024, okresní kolo, ZR
výsledky

J. Vokoun

Čistá Vysočina

19. 4. 2024
foto

5.–9. třída

Školní turnaj ve florbalu

18. 4. 2024
foto

6.–9. třída

Představení - Městské divadlo v ZR

18. 4. 2024, Poslední trik Georgese Mélièse

4. + 5. tř.

Zápis dětí do 1. třídy

17. 4. 2024
foto

Minifotbal ZŠ

16. 4. 2024, okrskové kolo, ZR
foto

6.–9. třída

2. termín PZ na SŠ

15. 4. 2024

9. třída

1. termín PZ na SŠ

12. 4. 2024

9. třída

Praktická prvouka

11. 4. 2024
foto

2. třída

Návštěva dětí z MŠ v 1. třídě

10. 4. 2024
foto

Soutěž KvíZOOvání

9. 4. 2024, Jihlava
foto
výsledky I. kat., výsledky II. kat.

1.–5. třída

E-shop školní kolekce oblečení

4. 4.–18. 4. 2024

Sázení stromků s Lesy ČR

4. 4. 2024
foto

7. + 8. třída

Matematická olympiáda

3. 4. 2024, okresní kolo
výsledky kat. Z8

F. Akrman
Š. Mokrý

Zeměpisná olympiáda

27. 3. 2024, krajské kolo
výsledky

Š. Mokrý

Soutěž ve šplhu

27. 3. 2024, okrskové kolo
fotovýsledky

1.–5. třída

Soutěž Zemědělství a lesnictví na Vysočině

25. 3. 2024, školní kolo
výsledky

7. + 8. třída

Soutěž Matematický klokan

22. 3. 2024, školní kolo
výsledky

2.–9. třída 

Ukázka dravců Zayferus

21. 3. 2024
foto

1.–9. třída

Olympiáda z českého jazyka

21. 3. 2024, krajské kolo
výsledky

B. Bartušková

Plavecký výcvik - 10. lekce

20. 3. 2024

3. + 4. třída

Poznej Vysočinu

15. 3. 2024, krajské kolo
výsledky

D. Chalupová

Trojboj

13. 3. 2024
foto, výsledky

6.–9. třída

Plavecký výcvik - 9. lekce

13. 3. 2024

3. + 4. třída

Zlatý erb 2024

12. 3. 2024, krajské kolo
výsledky

Dětská scéna 2024

8. 3. 2024, oblastní kolo recitační soutěže

T. Pometlová
K. Chromá
N. Prombergerová

Olympiáda v anglickém jazyce

7. 3. 2024, okresní kolo
výsledky kat. ZŠ I, ZŠ II

M. Mička
D. Křesťan

Představení - Městské divadlo v ZR

7. 3. 2024,  Hvězdný posel

4. + 5. třída

Plavecký výcvik - 8. lekce

6. 3. 2024

3. + 4. třída

Představení - Městské divadlo v ZR

5. 3. 2024, Dodo

1.–3. třída

První pomoc do škol III.

5. 3. 2024
foto

8. třída

KvíZOOvání

1. 3. 2024, školní kolo

1.–5. třída

Plavecký výcvik - 7. lekce

28. 2. 2024

3. + 4. třída

Poznej Vysočinu

27. 2. 2024, školní kolo
výsledky

6.–9. třída

Plavecký výcvik - 6. lekce

21. 2. 2024

3. + 4. třída

Zeměpisná olympiáda

21. 2. 2024, okresní kolo
výsledky kat. A, kat. B, kat. C

A. Mokrý
K. Chromá
Š. Mokrý

Recitační soutěž

20. 2. 2024, školní kolo
foto, výsledky

6.–9. třída

Jarní prázdniny

12. 2.–18. 2. 2024

1.–9. třída

Plavecký výcvik - 5. lekce

7. 2. 2024

3. + 4. třída

Bruslení na zimním stadionu

6. 2. 2024
foto

6.–9. třída

Pololetní prázdniny

2. 2. 2024

1.–9. třída

První pomoc do škol II.

1. 2. 2024
foto

8. třída

Slavnostní ukončení 1. pololetí

31. 1. 2024
foto

1.–9. třída

Plavecký výcvik - 4. lekce

31. 1. 2024 

3. + 4. třída

Ochutnávka exotického ovoce

30. 1. 2024
foto

1.–5. třída

Zeměpisná olympiáda

30. 1. 2024, školní kolo
výsledky

6.–9. třída

Schůzka s rodiči žáků 9. třídy

30. 1. 2024, přihlášky na SŠ

Olympiáda z českého jazyka

30. 1. 2024, okresní kolo
výsledky

B. Bartušková

Plavecký výcvik - 3. lekce

24. 1. 2024

3. + 4. třída

První pomoc do škol I.

24. 1. 2024
foto

8. třída

Lyžařský výcvik

22. 1.–26. 1. 2024, Kouty nad Desnou
foto a video

7. třída

Ředitelské volno

22. 1. 2024

1.–9. třída

Plavecký výcvik - 2. lekce

17. 1. 2024

3. + 4. třída

Dějepisná olympiáda

16. 1. 2024, okresní kolo
výsledky

B. Bartušková

Třídní schůzky

11. 1. 2024

1.–9. třída

Představení - Městské divadlo v ZR

11. 1. 2024, Pověsti české aneb pohádky pod Řípem

4. + 5. třída

Plavecký výcvik - 1. lekce

10. 1. 2024

3. + 4. třída

Věnuj mobil

8. 1.–19. 1. 2024, eko-charitativní akce

1.–9. třída

Vánoční sportování + besídky

22. 12. 2023
foto vánoční sportování
foto třídní vánoční besídky

1.–9. třída

Dobrý anděl

20. 12. 2023

7. třída

Skutečný dárek

20. 12. 2023

8. třída

Vánoční laťka - soutěž

19. 12. 2023, Velké Meziříčí
foto, výsledky

8.–9. třída

Preventivní program

14. 12. 2023, Třída a její svět

7. třída

Preventivní program

14. 12. 2023, Online svět a já

6. třída

Preventivní program

13. 12. 2023, Já a třída

5. třída

Preventivní program

12. 12. 2023, My jako jeden celek III.

8. třída

Exkurze do ICE Industrial Services

11. 12. 2023, ZR

9. třída

Představení - Městské divadlo v ZR

7. 12. 2023, Malujeme Vánoce

1.–3. třída

Mikuláš a čerti ve škole

5. 12. 2023
foto

1.–5. třída

Prevence dětských úrazů

4. 12. 2023
foto

3. třída

Dějepisná olympiáda

29. 11. 2023, školní kolo
výsledky

8. + 9. třída

Olympiáda v českém jazyce

28. 11. 2023, školní kolo
výsledky

8. + 9. třída

Stávka – uzavření školy

27. 11. 2023

Zimní čtyřboj

25. 11. 2023, HB, krajské kolo
výsledky

Návštěva obecní knihovny v Bohdalově

24. 11. 2023
foto

1.–5. třída

Představení - Městské divadlo v ZR

23. 11. 2023, Čert a Káča

1.–3. třída 

Návštěva knihovny v ZR

23. 11. 2023
foto

6. třída

Turnaj ve florbalu starších žáků

23. 11. 2023, ZR
foto, výsledky

8. + 9. třída

Den bez batohů - akce žák. parlamentu

22. 11. 2023
foto

6.–9. třída

Turnaj ve florbalu mladších žáků

21. 11. 2023, ZR, 6. místo
foto, výsledky

6. + 7. třída

Bobřík informatiky

15. 11. 2023, kategorie Kadet
výsledky

8. třída

Třídní schůzky

14. 11. 2023

1.–9. třída

Exkurze do ICE Industrial Services

13. 11. 2023, ZR

8. třída

Slavnost Slabikáře

13. 11. 2023
foto

1. třída

Festival vzdělávání

9. 11. 2023, ZR, exkurze do firmy Teleflex
foto

9. třída

Bobřík informatiky

8. 11. 2023, kategorie Benjamin
výsledky

5. + 6. třída

Zimní čtyřboj

8. 11. 2023, ZR, okresní kolo
výsledky
foto

6.–9. třída

Preventivní program

7. 11. 2023, My jako jeden celek II.

8. třída

50. výročí budovy základní školy

5. 11. 2023
foto

Halloween ve škole - akce žák. parlamentu

1. 11. 2023
foto

1.–5. třída

Program Lesoobjevování

30. 10. 2023
foto

1., 2., 5., 6. třída

Sběr papíru a hliníku

24. 10. 2023
výsledky papír, hliník

1. –9. třída

Návštěva knihovny v ZR

23. 10. 2023, Mediální výchova

8. třída

Výtvarná soutěž

19. 10. 2023, téma: Co tě zaujalo v lese.
foto

1.–5. třída

Exkurze do Prahy

17. 10. 2023
foto

7. třída

Národní testování znalostí Scio

16. 10.–20. 10. 2023

9. třída

Představení - Městské divadlo

12. 10. 2023, ZR, Hobit

4. + 5. třída.

Preventivní program

11. 10. 2023, My jako jeden celek I.

8. třída

Exkurze do Brna

10. 10. 2023 (Planetárium, Anthropos)
foto

6. třída

Chovatelská výstava

6. 10. 2023
foto

1.–9. třída

Dopravní hřiště

6. 10. 2023, ZR
foto

4. třída

Představení - Městské divadlo

5. 10. 2023, ZR, O pračlovíčkovi

1.–3. třída

Po stopách adoptovaných zvířat

4. 10. 2023, Zoo Jihlava
foto

5. třída

Přespolní běh

4. 10. 2023, ZR, okresní kolo
foto
výsledky

6.–9. třída

Den prevence dětských úrazů

4. 10. 2023
foto

4. třída

Divadelní cestopis - představení

3. 10. 2023

6.–9. třída

Exkurze do kostela v Bohdalově

27. 9. 2023
foto

6.–9. třída

Fotografování prvňáčků

26. 9. 2023

1. třída

Návštěva Úřadu městyse Bohdalov

20. 9. 2023
foto

9. třída

Exkurze - Terezín

13. 9. 2023
foto

8. + 9. třída

Beseda s cestovatelem J. Freiwaldem

12. 9. 2023
foto

5.–9. třída

Slavnostní zahájení nového školního roku

4. 9. 2023
foto

1.–9. třída

Vyhodnocení soutěže Knihomágové

31 8. 2023

1.–5. třída