Slavnostní ukončení šk. roku
V pátek 26. června jsme společně zakončili školní rok slavnostní akcí v kulturním domě. Této tradiční události se zúčastnili nejen žáci a učitelé, ale i pan starosta obce a členové Školské rady. Paní ředitelka ve svém úvodním projevu zhodnotila uplynulý školní rok, připomněla nejdůležitější události a poděkovala všem, kteří se podíleli na chodu...









