Absolventi 1971 - 1980Absolventi 1979

Bradáčová Marie, Fejtová Marie, Fical Radovan, Fila Jaroslav, Fišar Josef, Havelková Jana, Havlíčková Zdena, Charvát Josef, Chmelařová Marcela, Chmelařová Naďa, Chmelařová Radka, Janščák Pavel, Jaša Josef, Ježková Libuše, Klimešová Marta, Kratochvíl Luboš, Kratochvíl Rostislav, Laštovičková Věra, Molinari Jan, Musil Vladimír, Neuman Jiří, Novotná Věra, Pokorný Jaroslav, Pokorný Jiří, Promberger Jiří, Prombergerová Hana, Rosecká Hana, Řepová Marie, Sobotka Josef, Straka Zdeněk, Střeštík Milan, Šustrová Marie, Vala Jiří, Večeřová Marie, Vondrák Pavel, Zikmundová Marta 


Absolventi 1974

M. Sobotková, A. Bečková, J. Řepová, H. Neubauerová, M. Zikmund, M. Neubauerová, M. Augustinová, M. Šustrová, J. Rosecká, V. Bradáčová, J. Švoma, J. Šustr, J. Kašík, K. Pavlíčková, Vl. Hlávka, I. Bumardová, M. Cejnková, V. Štikar, J. Neuman 


Absolventi 1973

M. Pavlíčková, L. Stejskalová, D. Rosecká, E. Augustinová, J. Drejčková, Z. Vokounová, D. Lisnerová, M. Coufalová, M. Štikarová, E. Štefanová, Z. Mičková, J. Frejlichová, B. Klimešová, J. Vetchá, J. Velín, J. Chlubna, J. Boháček, M. Škoda, J. Večeřa, J. Koudela, J. Mička, Vl. Svoboda, J. Pokorný, Z. Novotný, B. Svoboda 


Absolventi 1972

Blahová, Cejnková, Doležal, Hlávková, Chobotský, Jež, Jonášová, Klimeš, Kolář, Krejčová, Křesťan Jiří, Křesťan Josef, Laštovičková, Novotná, Pejchal, Peřinová, Řepová, Sláma, Sýkorová, Šípková, Urban, Vomela 


Absolventi 1971