Absolventi 1981 - 1990Absolventi 1990

Miloslav Boháček, Blanka Doležalová, Pavla Dvořáková, Miluše Flesarová, Markéta Fňukalová, Jana Frýdková, Jana Holubářová, Jiří Klimeš, Martin Kolář, Leoš Pařík, Martin Pejchal, Jana Pometlová, Jaroslav Promberger, Jaroslav Rychtecký, Alena Řepová, Lenka Šustrová, Ivana Švomová, Martina Vencelidesová, Blanka Veselá, Karel Zajíček, Monika Poláčková 


Absolventi 1989

Vítězslav Boháček, Romana Bukovská, Bohdana Doležalová, Olga Fňukalová, Martin Janščák, Magdalena Kotíková, Zdeňka Kotíková, Jana Mokrá, Ilona Paříková, Radka Pavlasová, Jan Pliczka, Ludmila Sobotková, Jaroslav Sobotka, Ladislav Šerech, Milada Zajíčková 


Absolventi 1988

Petr Boháček, Roman Boháček, Martin Březka, Martina Bukovská, Jolana Drejčková, Libor Frejlich, Josef Hladík, Martina Hortová, Marie Jágrová, Marcela Jonášová, Dušan Kadlec, Miroslav Kolář, Alena Kolářová, Dušan Krčál, Pavel Krčál, Drahomíra Kujínková, Martina Matějíčková, Jiří Novotný, Josef Novotný, Jaroslav Peřina, Martin Peřina, Kateřina Peřinová, Markéta Prombergerová, Luboš Šerejch, Iveta Šmahelová, Radek Šrom, Leona Štolová, Jana Šustrová, Radek Švoma, Jitka Švomová, Iva Večeřová, Miroslav Zadražil  


Absolventi 1987

Jiří Boháček, Petr Boháček, Jitka Bradáčová, Milan Březka, Pavel Doležal, Josef Dvořák, Jaromír Hladík, Miroslav Hort, Lukáš Chalupa, Marek Chmelař, Zdeňka Klímová, René Kotík, Pavla Kotíková, Jiří Koubek, Jana Koudelová, Jaroslav Kujínek, Jiří Křehlík, Marie Laštovičková, Pavel Mokrý, Bohumil Pešek, Lenka Pliczková, Radim Pokorný, Jana Rosecká, Martin Řepa, Vladislav Sobotka, Hana Sobotková (Ch), Hana Sobotková (R), Julie Vondráková, Pavlína Záškodová, František Košťál 


Absolventi 1986


Absolventi 1985


Absolventi 1984


Absolventi 1983


Absolventi 1982

Sobotka M., Fical M., Peřinová R., Karolín Br., Ježková J., Simonidesová, Laštovička P., Páral R., Charousková J., Krčová E., Klíma P., Nejedlá D., Vytlačil J., Klímová I., Coufal P., Řepa K., Karásek J., Bradáč Zd., Pokorný P., Urbánek P. 


Absolventi 1981

Karásek Luboš, Hanus František, Novotná Jana, Chalupa Oldřich, Stáňa Ladislav, Janščáková E., Krčál Jan, Černá Irena, Koukal Pavel, Sobotková Marcela, Fejt Petr, Rychtecká Antonie, Klimešová Marie