Absolventi 1991 - 2000Absolventi 2000


Absolventi 1999

Kateřina Březková, Tomáš Doležal, Drahoslava Pokorná, Václav Novák, Ludmila Karásková, Jaroslav Mička, Miroslav Řezníček, Kolář, Mirolava Olivová, Lucie Večeřová, Hana Štikarová, Klára Štolová, Pavla Lisnerová, Markéta Karstenová, David Poláček, Petr Klimeš, Jiří Škoda, Petr Dočekal, Aleš Vala, Jana Škodová (není na fotce), Radek Zvolánek (není na fotce), Roman Neubauer (není na fotce), David Neubauer (není na fotce) 


Absolventi 1998


Absolventi 1997


Absolventi 1996


Absolventi 1995


Absolventi 1994


Absolventi 1993

Bernardová Martina, Doležalová Iva, Doležalová Jarmila, Drejčková Hana, Horáková Radka, Jarolím Radek, Jonáš Martin, Klímová Dagmar, Kolářová Markéta, Mokrý Stanislav, Nečas Jaroslav, Neubauerová Petra, Novotný Oldřich, Rychtecký Zdeněk, Sobotka Vladimír, Sobotková Renata, Šafránek Aleš, Škodová Petra, Vala Václav, Vencelides Karel, Zachová Iveta 


Absolventi 1992

Augustin Jan, Barták Antonín, Blaha Viktor, Blahová Alena, Boháček Petr, Bukovský Jan, Dědičová Petra, Holoubek Jaroslav, Holubář Petr, Hortová Michaela, Chalupová Monika, Klímová Naděžda, Koubková Michaela, Krčál Jiří, Lisner Ladislav, Novotná Jana, Novotný Jiří, Pařík Jaroslav, Pavlas Jaroslav, Pometlo Jiří, Skřítecká Eva, Sobotková Zdena, Strnadová Lucie, Veselá Kristýna 


Absolventi 1991

David Blaha, Pavel Cejnek, Miroslav Flesar, Vlastimil Fňukal, Karel Frýdek, Marcela Havlíčková, Lenka Holoubková, Miloš Jakubec, Kateřina Jágrová, Martina Jindrová, Milan Jonáš, Petr Klíma, Pavlína Kotíková, Pavel Kotík, Lenka Lisnerová, Petra Matějíčková, Markéta Mokrá, Petr Mokrý, Jana Němcová, Milan Novotný, Lenka Peřinová, Štefan Poláček, Martina Novotná, Květoslav Šafránek, Jana Vondráková, Dana Zadražilová