Absolventi 2011 - 2020Absolventi 2020

Augustin František, Filip Martin, Geidl David, Kapaňová Tereza, Kujínek Petr, Ondráček Vít, Pejchalová Kristýna, Pokorný Josef, Pondělíčková Pavla, Promberger Cyril, Růžičková Vendula, Řepová Pavlína, Slámová Veronika, Šorfová Natálie, Šustr Michal 


Absolventi 2019

Hudečková Tereza, Janošťák Jan, Klímová Vanesa, Kolář David, Mužátková Matylda, Odvárka Filip, Pavlíčková Alžběta, Pospíchalová Eva, Prombergerová Pavlína, Rychtecká Lenka, Sochor Adam, Škoda Jiří 


Absolventi 2018

Barták Antonín, Barták Daniel, Brzoňová Edita, Doležal Adam, Doležal Lukáš, Fabík Petr, Hudeček Jakub, Chlubna Lukáš, Chlubna Tomáš, Klimešová Zuzana, Krčál Lukáš, Křehlíková Ilona, Michálek Kryštof, Pekař Jan, Sobotka Jaroslav, Šerejchová Eva, Širajchová Alice 


Absolventi 2017

Boháček Filip, Boháček Ondřej, Cymrykovyč František, Dítětová Andrea, Dvořáková Monika, Janošťáková Adéla, Kolářová Kateřina, Kratochvíl Jan, Materna Jakub, Mokrá Radka (není na fotce), Ondráčková Klára, Prombergerová Adéla, Švoma Robert, Vítek Filip, Vytlačilová Petra 


Absolventi 2016

Augustin Pavel, Bartošová Monika, Bláhová Ivana, Boháček Ondřej, Krčál Michal, Křesťan Daniel, Lipka David, Novotná Kateřina, Skála David, Sobotková Lenka, Šerejch Radek, Štikar Václav, Vondrák Pavel 


Absolventi 2015

Boháček Jiří, Frejlich Lukáš, Janošťáková Tereza, Kratochvílová Lucie, Mičková Edita, Neubauerová Tereza, Odvárka Roman, Peřina Petr, Pokorný Štěpán, Prokeš Jiří, Růžička Tomáš (není na fotce), Rychtecký Jiří, Širajch Adam, Špaček Michal, Vaculíková Nikola, Večeřa Dominik, Vondráková Jana 


Absolventi 2014

Bláhová Kateřina, Doležal Miroslav, Jahodová Zita, Klimešová Veronika, Krčál Jaroslav, Poláčková Kristína, Prombergerová Klára, Prombergerová Tereza, Rychtecký David, Sobotková Tereza 


Absolventi 2013

Bukovská Simona, Černý Adam, Henzl Jan, Chmelík Jiří, Kolář Martin, Kratochvíl Michal, Líbal Filip, Lipka Radim, Maternová Adéla, Mužátko Daniel, Peřinová Alena, Prokeš Ondřej, Remsa Milan, Sobotka Vojtěch, Sýkorová Žaneta, Švomová Daniela, Vařák Lukáš 


Absolventi 2012

Denisa Březková, Vojtěch Dočekal, Josef Dvořák, Pavel Fabík, Tomáš Fejt, Dušan Kadlec, Adam Křesťan, Eva Novotná, Karel Škubal, Barbora Štikarová, Kristina Štůlová, Jana Zabloudilová 


Absolventi 2011

Barbora Drdlová, Daniel Chmelař, Pavel Krumbholc, Filip Lán, Nikola Mičková, Karel Mužátko, Lucie Nečasová, Kristýna Novotná, Marek Poláček, Martin Řepa, Jana Sobotková, Jiří Vařák, Patrik Vondrák, Lucie Vondráková, Nikola Vondráková