Akce Čistá Vysočina

21.04.2022

Ve čtvrtek 21. dubna se žáci naší školy při příležitosti Dne Země zapojili do úklidu odpadků v rámci akce Čistá Vysočina. Úklidu v přírodě a podél komunikací se zúčastnilo více než 80 žáků z 5. až 9. třídy. Žáci vybaveni rukavicemi a igelitovými pytli na tříděný odpad se rozeběhli všemi směry z Bohdalova. K Pokojovu se vydala 5. třída, ke Starému Telečkovu zamířila 6. třída, podél komunikace do Chroustova uklízela 7. třída. Osmáci se vydali k Rudolci a žáci 9. třídy uklízeli v okolí obchvatu k Novému Veselí. Nasbíraných odpadků bylo letos méně než v minulých letech, přesto se děti divily, co všechno jsou schopni lidé do přírody vyhodit. Děkujeme všem žákům za úklid odpadků a zkrášlení naší přírody. (foto)