Barevné polepy ve škole

02.12.2021

První prosincový den čekalo na žáky překvapení. Naše škola nechala do chodeb zhotovit barevné naučné polepy, které dětem oživí a zpříjemní školní prostřední. Na chodbě 1. stupně si děti mohou zaskákat anglického panáka i pětimetrovou opičí dráhu. Na chodbě k tělocvičně si na dovednostní dráze žáci procvičují nejen svoji mrštnost, ale také abecedu, měkké a tvrdé souhlásky, dny v týdnu. Cestou po schodišti na 2. stupeň si žáci připomínají nejen školní pravidla, ale také citáty významných osobností. Chodbu 2. stupně rozjasnila dovednostní dráha, která obsahuje řadu výukových prvků z českého jazyka i matematiky. Pro lepší představu při výuce úhlů byl ke dveřím učebny matematiky nalepen názorný úhloměr.

Polepy do školy zhotovila firma Barevná škola. Věříme, že se nám všem podařilo vnést do školy inovativní doplňky a vytvořit příjemné prostředí motivující k učení. (foto)