Slavnostní ukončení šk. roku
V pátek 26. června jsme společně zakončili školní rok slavnostní akcí v kulturním domě. Této tradiční události se zúčastnili nejen žáci a učitelé, ale i pan starosta obce a členové Školské rady. Paní ředitelka ve svém úvodním projevu zhodnotila uplynulý školní rok, připomněla nejdůležitější události a poděkovala všem, kteří se podíleli na chodu školy. Byla také udělena Cena Školské rady za mimořádný úspěch ve vědomostní soutěži, kterou předala paní předsedkyně Školské rady. Následovalo vyhodnocení soutěží a školních akcí druhého pololetí. Mnoho žáků bylo oceněno diplomy a věcnými cenami za své úspěchy a aktivní přístup. Na závěr slavnosti jsme se rozloučili s žáky 9. třídy, kterým přejeme mnoho štěstí, úspěchů, nových přátelství a šťastné vykročení do nových škol. Po skončení slavnosti se žáci přesunuli do svých tříd, kde obdrželi vysvědčení. A pak už nic nebránilo tomu, aby mohly začít zasloužené letní prázdniny. (foto)
Všem přejeme krásné léto plné odpočinku, zážitků a radosti.
m@ch

