Soutěž v trojboji

18.02.2023

Ve středu 15. února změřili svoje síly žáci 6. – 9. tříd v trojboji, který se konal na ZŠ Palachova ve Žďáru nad Sázavou. Za bohdalovskou školu se turnaje účastnilo celkem 9 žáků 6. - 9. třídy. Soutěžilo se ve 2 kategoriích (6. + 7. třída a 8. + 9. třída) v těchto disciplínách: člunkovém běhu (sprint 4 x 10 metrů) a v počtu vykonaných sedů/lehů a přeskoků přes švihadlo, oboje za 1 minutu. Z našich žáků dosáhl nejlepšího umístění Kamil Král z 9. třídy, který se umístil na krásném 4. místě, následovaný Filipem Špačkem, Martinem Tomanem (oba z 9. třídy) a Jakubem Klímou (z 8. třídy), kteří ve své kategorii skončili na 5. - 7. místě. Všem zúčastněným žákům děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy. (foto)