Turnaj v minifotbalu

11.05.2022

V úterý 10. května se chlapci z 6. - 9. třídy zúčastnili turnaje v minifotbalu, který se konal na hřišti s umělým povrchem na fotbalovém stadionu ve Žďáru nad Sázavou. Turnaje se zúčastnilo celkem 7 týmů, kromě Bohdalova ještě základní školy z Velké Losenice, Herálce, Svratky a 3 žďárské základní školy (ZŠ Palachova, ZŠ Švermova a 2. ZŠ). V základní skupině jsme se setkali se silnými soupeři ze ZŠ Palachova a ZŠ Švermova, obě vyrovnaná utkání bohužel skončila smolnými prohrami 0 : 1. V boji o celkové 5. místo se chlapci utkali se ZŠ Svratka, po vyrovnané základní hrací době (1 : 1) přišly na řadu penalty, které naši chlapci suverénně ovládli poměrem 4 : 1 a obsadili tak celkové 5. místo. (foto)