Turnaj ve florbalu starších žáků

28.11.2023

Ve čtvrtek 23. listopadu se vybraní chlapci z 8. a 9. třídy naší školy zúčastnili turnaje starší kategorie žáků ZŠ ve florbale, který se konal ve sportovní hale u ZŠ Komenského ve Žďáru nad Sázavou. Turnaje se zúčastnilo celkem 7 družstev, které byly rozlosovány do 2 základních skupin. V naší základní skupině se chlapci utkali nejdříve se studenty z Gymnázia ze Žďáru nad Sázavou, kdy po vyrovnaném průběhu skončil zápas spravedlivou remízou 1:1. V druhém zápase změřili chlapci síly se žďárskou ZŠ Švermova, po vyrovnaném začátku si náš tým vybral slabší pětiminutovku, na kterou už nestihl zareagovat a zápas skončil prohrou 0:3. Poslední zápas ve skupině jsme hráli se silným týmem ze ZŠ Palachova, který skončil přijatelnou prohrou 0:2 a naše družstvo tak obsadilo 3. místo v základní skupině. V posledním zápase o 5. místo se chlapci utkali ze ZŠ Komenského, který skončil naší výhrou 1:0 a chlapci tak obsadili celkové 5. místo. (foto) (výsledky)