Úspěch v Zeměpisné olympiádě

28.02.2024

Ve středu 27. 2. se v budově Active clubu ve Žďáru nad Sázavou uskutečnilo okresní kolo zeměpisné olympiády žáků základních a středních škol. Za naši základní školu soutěžili Adam Mokrý ze 6. třídy (kategorie A), Karolína Chromá ze 7. třídy (kategorie B) a Štěpán Mokrý (kategorie C - žáci 8. a 9. třídy).

V nejmladší kategorii A obsadil Adam Mokrý 15. místo, v kategorii B se umístila Karolína Chromá na 19. místě. Nejlepšího výsledku dosáhl Štěpán Mokrý z 8. třídy, který obsadil vynikající 2. místo a je postupujícím do krajského kola této soutěže.

Všem účastníkům děkujeme za pěknou reprezentaci školy, Štěpánovi gratulujeme k postupu do krajského kola. (výsledky kat. A) (výsledky kat. B) (výsledky kat. C)