Velikonoční turnaj ve florbalu

19.04.2022

Ve středu 13. dubna se chlapci z 6., 7. a 8. třídy zúčastnili Velikonočního turnaje ve florbalu v Novém Veselí. Do turnaje se přihlásily ještě základní školy z Nového Veselí, Velké Losenice a ZŠ Leandra Čecha v Novém Městě na Moravě. Turnaj byl odehrán systémem "každý s každým" a následnými dvěma zápasy o 1. a 3. místo. Naši žáci po bojovném vstupu do turnaje prohráli o jeden gól s Novým Veselím, následně prohráli s pozdějším vítězem Velkou Losenicí. V posledním zápase "základní skupiny" pak naši žáci porazili přesvědčivě žáky Nového Města 5:1 a obsadili jsme tak 3. místo. Méně se však už dařilo v boji o celkové 3. místo, kdy jsme v opakovaném zápase s Novým Městem bohužel prohráli a obsadili tak celkové 4. místo. Ve finále pak suverénně porazila Velká Losenice pořádající Nové Veselí a bez ztráty bodů tak ovládli celý turnaj. (foto)