Výlet 6. třídy

25.06.2023

Ve čtvrtek 22. června vyrazili žáci 6. třídy na zážitkový výlet do Outdoor Resortu Březová u Třebíče. Byl tam pro ně připraven celodenní program s názvem Adrenalin Day. Pod vedením zkušeného lektora všichni absolvovali spoustu zábavných, ale i náročných aktivit - zdolávali nejprve lezeckou stěnu, pak lanový park s různými překážkami a prolézačkami, odolávali nástrahám ve strašidelné věži, proplétali se laserovým bludištěm, hledali klíč k pirátskému pokladu nebo si zahráli paintball. Nakonec měl každý možnost vyzkoušet si free fall, tedy skok na laně do prázdna ze čtrnáctimetrové věže. Počasí se vydařilo, výlet si všichni žáci užili a mohou na sebe pyšní, protože mnohdy překonali svůj strach, sebrali odvahu a posunuli hranice svých možností o kus dál. (foto)