Výlet do Kutné Hory
22.06.2026
Dne 18. 6. 2026 vyrazila osmá třída na školní výlet do Kutné Hory. Žáci navštívili středověký stříbrný důl, chrám svaté Barbory a prohlédli si další památky tohoto krásného města, zapsaného na seznamu UNESCO. Také si užili trochu adrenalinu na bobové dráze a motokárách. Díky krásnému počasí se výlet vydařil a všichni si odnesli množství zážitků. (foto)
h@k

