Výlet do Permonia

26.06.2026

V pátek 19.6. se žáci prvního stupně vydali na školní výlet do Permonia v Oslavanech. Čekal je den plný zábavy, pohybu a zajímavých úkolů. Děti plnily během programu různé aktivity a překonávaly nejrůznější výzvy. Žáci 1. a 2. třídy pracovali ve skupinkách po deseti dětech, žáci 3., 4. a 5. třídy soutěžili v menších týmech po čtyřech. Součástí programu byla také cesta bludištěm, ve které děti prokázaly svou šikovnost, spolupráci i orientační schopnosti. Za své úsilí a úspěšné splnění všech úkolů získali všichni účastníci věcnou odměnu, která jim bude připomínat příjemně strávený den. (foto)

h@d