Starší články 

Rodináře Kraje Vysočina jsou online semináře, které umožňují rodičům z pohodlí domova setkání se špičkovými "rodinnými" lektory. Věnují se rodinným a partnerským vztahům, výchově i nevýchově dětí, mezigeneračnímu soužití a dalším oblastem rodinného života. Zaměřují se také na překonávání a předcházení konfliktů a nepříjemností, které rodinný život...

Poslední školní předvánoční den se na naší škole uskutečnil Vánoční turnaj ve hře ringo. V tělocvičně proti sobě nastoupilo 23 žáků z 6. - 9. třídy, kteří byli rozděleny do 4 smíšených družstev. Odehrálo se celkem 6 napínavých zápasů, ve kterých sportovci prověřili postřeh, přesnost a pohyb po hřišti. Zápasy byly velmi vyrovnané a do poslední...

Ve dnech 19. - 20. prosince se na naší škole uskutečnily tři preventivní programy z Centra prevence Oblastní charity Žďár nad Sázavou. Pro žáky 7. třídy byl připraven program Třída a její svět, ve kterém se lektoři společně se sedmáky věnovali tématu vztahů mezi chlapci a děvčaty v rámci třídního kolektivu. Během programu se měli žáci také možnost...