Starší články 

V pátek 30. června proběhlo v budově kulturního domu za přítomnosti starosty obce a členů Školské rady slavnostní ukončení školního roku. Paní ředitelka zhodnotila uplynulý školní rok a pak následovalo vyhodnocování soutěží a akcí, které se uskutečnily v druhém pololetí školního roku. Úspěšným žákům byla rozdána řada diplomů a věcných cen. Na závěr...

Ve středu 28. června bylo ve škole rušno nejen přes den, ale nezvykle i večer, dokonce i v noci. Členové žákovského parlamentu totiž zorganizovali oblíbenou akci Spaní ve škole. Zábavu si všichni užili při turnaji v ringu, soutěži o nejlepší spací koutek, ve fotokoutku nebo při noční stezce odvahy potemnělou školou, kterou připravili žáci osmé...

V pátek 23.6. se zúčastnili vybraní chlapci 6.-9. třídy tradičního turnaje v malé kopané v Nížkově. Na turnaji se mimo bohdalovských fotbalistů potkala ještě 2 družstva z domácího Nížkova, 2 družstva ze ZŠ Česká Bělá a po jednom družstvu ze základních škol v Polničce a Novém Veselí. Turnaj se hrál systémem "každý s každým", poté následovaly boje o...

Králičí hop

25.06.2023

Na pátek 23. června pro žáky 1. - 5. třídy si žákyně Eliška Rychtecká, Anežka a Dorka Dočekalovy přichystaly ukázku králičího hopu. Dráha s překážkami, podobná parkurovému skákání, byla umístěna za školou, kde děvčata vedla své králíky na vodítku s postrojem a společně zvládaly nejrůznější překážky a skoky. Na závěr si i ostatní děti mohly pohladit...