Na dopravním hřišti
Každý podzim jezdí žáci čtvrtých tříd na dopravní hřiště do Žďáru nad Sázavou. Tentokrát jich vyrazilo 17. Nejprve je čekala méně zábavná, ale důležitá část - výuka v učebně. Tam si žáci zopakovali důležité informace, které budou potřebovat v testech. Následovala jízda na kole po dopravním hřišti, které je plné dopravních značek, křižovatek,...










