Starší články

Ve středu 1. září jsme zahájili nový školní rok 2021/2022. Zvláště slavnostní byl tento den pro naše prvňáčky, kteří přišli do školy úplně poprvé. Přivítání prvňáčků proběhlo tentokrát ve školní družině za přítomnosti paní ředitelky, pana starosty, rodičů dětí a žáků 9. třídy, kteří přivítali nejmenší školáky kytičkou.

Vzhledem k nastaveným protiepidemickým opatřením se zahájení nového školního roku uskuteční pro žáky 2. - 9. třídy ve škole v 7:30 hod. v jednotlivých třídách. Žáci budou testováni školními antigenními testy, informováni o rozvrhu a organizaci výuky v novém školním roce. Konec vyučování pro 2.-5. třídu bude v 9:00 hod., pro 6.-9. třídu v 9:15...

Žáci 2. -5. třídy budou testováni neinvazními antigenními testy tzv. samoodběrem ve dnech 1. 9., 6. 9. a 9. 9. 2021. Žáci 1. třídy budou testováni ve dnech 2. 9., 6. 9. a 9. 9. 2021.
Netestují se žáci, kteří splní podmínky stanovené pro bezinfekčnost po očkování (14 dnů po plně dokončeném očkování), po prodělaném onemocnění covid-19 (po dobu...

Školní družina zahájí provoz ve čtvrtek 2. září 2021 (včetně ranní družiny). Ve středu 1. září žáci 1.-5. třídy obdrží přihlášky do školní družiny.

Obědy

27.08.2021

Žáci z 2. třídy až 9. třídy, kteří jsou přihlášeni ke stravování a chodili minulý školní rok na obědy, mají automaticky zajištěný oběd již od čtvrtka 2. září. V případě změny volejte vedoucí školní jídelny paní Ondráčkovou.